Příjimačky → =´(

11. června 2011 v 18:02 | Sayuri |  ☞Myšlená myš
=´(
Čekají mě příjimačky. Hrůza.
Mým problémem je, že když nemusím, tak se neučím. Vykašlala jsem se na učení na příjimačky, protože jsem si myslela, že je dělám z dějepisu (a ten už jakžtakž, no, umím). Ale ono NE. Historicko-literární studia předpokládají znalost HISTORIE LITERATURY. Jak jsem to mohla při podávání přihlášky přehlídnout a kouknout se na zkušební testy pod tím a myslet si, že budu dělat příjimačky z dějepisu? Vždyť i sám název tomu napovídá. Ha, ha. Vtipný je, že o literatuře NIC nevím. Tedy ne na úrovni, abych se mohla hlásit na VŠ. Mám ještě 3 dny čas, přesně. Celkem 40 témat týkajících se dějin + věci, které bych měla znát a neznám (filmové režiséry, literární terminologii apod.) + nejméně 5 hodin strávím cestovám, kdy nebude možnost se na látku kouknout a 8 hodin spánku - za oba dny dohromady, samozřejmě. To jsou vyhlídky, co?!
Vypadá to, že tento rok budu doma...Tenhle a ještě kousek dalšího. Žádná VŠ, žádná budoucnost. Víte jak je mi zle? Kéž bych alespoň měla štěstí při tipování...ale právě to mi nikdy nešlo.
Jsem na sebe hrozně naštvaná. Času jsem měla hromadu, ale nechala jsem to na poslední chvíli. Tak fajn, teď na to doplatím. Pecka...
>.<
Ach jo, ach jo...Teď už nepomůže ani zázrak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.