*Moje velké plány (nejen) s blogem*

26. června 2011 v 16:28 | Sayuri |  ☞Others
Začíná mi léto, přichází spousta nového. Vzhledem k fůře volného času oprašuji tento blog, plný pavučin z méně "produktivních" měsíců, a hrdě hlásám toto:
  • Do rubriky Informations přibudou (v rozmezí cca 1 měsíce) zpracované maturitní otázky, které dám ku libovolnému použití (jenom ne šíření!!) budoucím maturantům (a nejen jim), a to v tomto pořadí: dějepis, výtvarka, aj.
  • Do rubriky Malá umělkyně přibude můj starý komiks Kytice (jen co se mi podaří zpracovat PDF formát do tvaru obrázků) a můj letošní "rychlokvaškový" komiks Slavík a růže (bližší info později). Další obrázky budou přibývat v závislosti na a) chuti a b) tvůrčnosti ☺!
  • V Diářkoidním deníku najdete brzy můj subjektivní popis akce Rock for people a ještě o něco později moje postřehy z Advíku. Né že by bylo oč stát, ale tak budete-li se nudit víc než já...
  • Myšlená myš bude dále zaznamenávat postřehy k tématům týdne, aneb budu se snažit "zatrénovat" na kariéru novinářky. Těště se, haha! (ironie, tentokrát)
  • V rubrice Písárna se zanedlouho objeví můj "román", který bude zpracovávat knihu z dětství, kterou mám v šuplíku. Přinese spoustu dobrodružství ze života jeho hl. postavy. Více - příště!
Zaujalo-li vás něco z výše nabízených, tak neváhejte - a kupujte! Zavoláte-li ihned, obdržíte 1+1 zdarma! (Vtip). Zaujalo-li vás něco z výše nabízených, tak...mě navštivte zase příště.

Sayu

Ps: Mám i new dess, líbí se vám? Jak se vám zobrazuje? Zatím je to 1268×768, ale jelikož budu brzy doma na noťasu, přizpůsobím jeho nastavení na 1366×768 nebo tak nějak, takže vám asi nebude pasovat (v jistých částech), ale s tím se nedá nic dělat, snad vás to neodradí...☺
Pps: Nikdy nekradu, vše co zde najdete je (až na výjimky, ke kterým je VŽDY odkaz) moje práce. :) (Ne že by tohle pps bylo nutné, ale tak...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.