11. 5. 2011, myslím

11. května 2011 v 1:53 | Sayuri |  ☞Diářoidní deník
Milý Diáři...
Ewww, z tohohle blogu se nikdy neměl stát "recenzní" blogís na všechna možná anime, která jsem kdy skoukla (hlavně proto, že takové blogy mají už jiní a rozhodně je vedou lépe nežli já ;D), ale prostě, áááh, nemůžu si pomoct a alespoň se o tom nezmínit. xD
Jsem prostě na BL a nedokážu tomu odolat. Dirty yaoi, moje yaoi!! Watashi wa hentai desu. T_T Ehm.
Takže nakonec Togainu no Chi a Junjou Romantika vyplňují moje "volné" chvíle během svaťáku. Vím že jsem se na to nikdy neměla koukat, ani s tím začínat, protože prostě..závislost...slint!
Can´t help myself! Bože, asi se vážně znovu zůčastním advíku, neb já anime prostě miluju xD!
Vidíš, vidíš to?! Jsem na dně. Začínám bláznit. Dneska v noci jsem se OPRAVDU chtěla učit. Já OPRAVDU nechtěla strávit den sledováním anime. Přísahám, že mé úmysly byly čisté a nevinné, ale...uáách, já se nechám lehce zkazit...jestli neodmaturuju, bude to vina těch všech anime, víme?!
...
Musím se naučit výtvarku (otázky k matuře, víme?). Mám geniální plán. Na papír jsem si udělala čárky. Sto čárek, deset krát deset. Každou stránku si přečtu stokrát. Za každé přečtení si odškrtnu jednu čárku. Třeba se to naučím. - (1 hour after) - Mno, dobře, stačí když si každou stránku přečtu desetkrát, něco mi snad v hlavě zůstane. - (10 minutes later) - Ok, stačí pětkrát jednu stránku, základní informace budou stačit. - (1 minute later) - Možná bych se mohla kouknout na další díl Togainu no Chi? - (během pár sekund) - Youtube, Togainu no chi → play. Toliko k mé snaze učit se...
....
I feel desperate. I am going to freak out. Nope. I am freaking out! TOTALLY.
Já neodmaturuju. Bože, já fakt neodmaturuju. OMG. To bude ostuda. OMG. Udělali ze mě blázna. Ani jsem si nemusela brát Lime (droga z Togainu no Chi, kapišto?). Nic. Nic. Nic. Výtvarné směry, které nejvíce ovlivnili oblast užitého umění. Geeez. Fucking. Boring!
....
Ghí. Ghí. Přála bych si najít nenormální divný přátele, který by tohle pochopili. Wish---
....
Ouha. Ouha. Ouha. Deníčku, stíháš to sledovat, jo? Budu toho litovat, já vím. Ale asi bych měla jít spát a vzdát to. Stejně jsem hopeless. Ta angličtina je jenom - detail.
Japonštinu totiž neovládám. Zatím.
....
xD xD xD xD Myslíš si, že se někdo někdy bude obtěžovat tohle číst? Já doufám, že NE!
xD xD (to je smích z beznaděje, víme?!)
....
Dnešní sdělení je zcela POINTLESS, ale ráda bych ti řekla, že...jsem in love do Togainu no Chi (Akira♥, Shiki♥) a Junjou Romantiky (kawai, sweet, slaďoučké jako cukřík, mňam).

Bye bye, Sayuri T_T
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.