Č.16 (Maturák a tak)

7. února 2011 v 13:46 | Sayuri |  ☞Diářoidní deník

Pondělí, druhé v únoru, 2011


Někdy se všechno nedá popsat slovy. Bude lepší, když zacyhtím svůj pohled tak nějak (ne!)komplexně z mého - čehosi (říkejme tomu nitro). 
Den po Silvestru, sklamání, únava. Holka malá - dospělá, proč se neumíš bavit? Sakra, tak moc se mi líbí, když kluci nosí upnuté kalhoty. Má sexy kudrnatý vlasy a je o hodně mladší než já. Vodka? Pivo? Nepiju moc. Hnusný. Blé. Černoch a žlutej, oba rádi šuk- Raději honem domů. Marie, má nejlepší přítelkyně, jsi živá, zdravá? Kde jsi?
 Nikdo si mě nevšímá. Škola, škola, škola. Začínám ztrácet půdu pod nohama v matice, ivt, němčině, dějepisu i jinde. To byste ale měli vědět, že už dva týdny známkujeme za nový pololetí!! Tmavý rána, tmavý noci. Zima. Padají vločky a lepí se mi na moje zplihlý hrozný vlasy. Nechci je! Rozmazaný make-up. Závidím Ti, Lolo! Jsi krásná! A ti tví přátelé! Maturák a já sedím. Ten kluk se mnou chce flirtovat. Máš rád hip hop? A kurva, kde je můj emák? Proč jsou všichni kluci tak plochý, tak bez nápadu, všichni nudní a stejní a nezajímaví. Chci aby byl temný, tak jako já. Fakt jo, máš rád zelenou? Jo, bude lepší, když si půjdeš po svých. Zlatý jelen.
Páni, ono začíná být světlo, když vycházím ze školy? Neuvěřitelný! Příští hodinu si napíšeme písemku na slovíčka. Kreténe! (Jenom v duchu.)
Průvodčí co poslouchá rock a metal. Jo, líbí se mi Van Canto i Stratovarius a další. Velký test z výtvarky. A sakra, jsem zase nemocná. Únava. Deprese ignoruji. Nacvičování. Vypadám jako retard, když tancuju. Hah, ten kluk z Moravy co ho znám jen z FB je vtipnej a hezkej. Chtěla bych nějakýho emáka. Šťouch, šťouch, šťouch - možná se všechno obrací k lepšímu? Třeba konečně poruším začarovaný kruh! Mumínek mě ignouje. Mumíne, už jsem doma! Jo, už jdu, na, tady máš jídlo. Aha, už nic nechceš a zase mě jdeš ignorovat? Fajn. Osamělost. Zvěrolékař. Bojím se toho nemocničního smradu. Ale nejde o mě, jde o morčáka. Má dlouhý drápky...
Černá obloha, tmavá světla, vítr a smutek a sníh a déšť. A šminky. Nechci nic. No matter what i do, its all wrong. WHY?!
Hmm, vysvědčení. Tohle je maximum. Asi bych se měla radovat, ale když já mám strach. Tolik se bojím! Protože když jsem teď tak nahoře, jak moc to bude hrozný, až budu zase úplně dole? Černý křídla. Neviditelný ruce. Duch co se mstí. Černý pes, vlkodlaci. Aúú. Kam zmizel úplněk? Čarování. Bílá a černá magie. Woodoo. Mám z toho filmu nepříjemný pocit. Jak přicházejí sny. Posmrtný život? Bože pomoz mi. Chci umřít. Ještě ne. Ještě tě čeká maturák a maturita. Cesta do Varů. Sněží. Zima. Sestřička a spolužačky, setkání v obchodním centru. Černá růže na rty a ruku. Ach. Studené šaty. Jsou - krásné? Dar od táty. Telefon. Ach - jak se cítí člověk co má vše? Jestli taky tak prázdně, jako já, lituji ho. 
Cesta do Varů. Angína. Hmm, maturák se blíží. Smyk na silnici. Můj drahý příteli...
Facebook jako možnost seznámení?? Kéž by! Lolo, závidím ti, ty malá dokonalá mrcho.
Maturák. Raduj se, tohle je tvůj velký den! Vrr, ty nehty mě snad zabijou. Nenáším je! Už abych si je mohla strhnout dolů. Není nad přirozený věci. Tohle smrdí. A nejdou s nimi zapínat zipy a knoflíky a vůbec...Krásný vlasy, krásný šaty. Prázdno. Takže já vás mám mít ráda? Jenom proto, že mě k vám šoupnul vládní systém, že mě rozřadili na základě jazykového zaměření a na základě počtu zrovna sem? A proč vás mám mít ráda? Zajímáte se snad o mě? Jste všechny růžové/růžoví, jako Barbie/Kenové z plastu. A já jsem jiná. Jéhé, ta je miloučká, usmívá se jako měsíček! Vyfotili si mě u bílý stěny. Dvakrát. Umělý řasy. A černý náhrdelník. Gothik, abyste věděli.
Pařba všude okolo. Sedím, nudím se. Tohle že je ta velká zábava? A k čertu. Jsem fakt jiná, asi dost divná. Nevadí. TANCUJ. Doprdele. Chlastej. Kurva. Nenávidím tyhle plochý zábavy. A pan Dokonalý neexistuje. CHm. Imaginárium. Zbytek večera: ostuda a nuda. A třídní tak blbě koukal...Tancování v klubu až do rána. Jo, to mě nebaví, ale dá se to snést. Hela tygřice. A Misha svůdkyně. A já trotl.
Další dny deprese. A pak učení. Nějaké plány do budoucna? No...ani ne.

Jo a ještě mi zrušili FB za porušení pravidel. Když já nikdy NIKAM nepíšu svoje pravý jméno. Prostě to nejsem já - a tak se tak ani nemohu podepisovat. Takže sbohem FB, jdi do prdele ke všem dalším kreténskejm stránkám, který jsem tam už poslala. Haha. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.