Trocha štěstí

6. prosince 2010 v 11:33 | Sayuri |  ☞Others
Jste vyčerpaní? Jste unavení? Máte pocit, že se vám nic nedaří? Chcete mít alespoň chvíli štěstí? Chcete, aby se vám vše jako zázrakem podařilo a aby vás vedl zázračný hlas osudu?
Zkuste si namíchat Lektvar Štěstí.
Recept:
Najděte si nějakou volnou chvilku pokud možno na nějakém místě, kde se cítíte dobře (třeba doma u krbu :)), zapalte si svíčky a připravte tyto suroviny:
- pomerančová kůra
- kakao/tekutá čokoláda
- šalvějový čaj
- hřebíček
- tekutý med
- vitamín C
- sušené ovoce/sušený ovocný čaj
- list meduňky
Nyní se můžete pustit do přípravy. Vezměte si nějakou menší/střední ampulku nebo jinou uzavíratelnou skleněnou nádobu (je důležité, aby byla malé velikosti, ve velkých dávkách neúčinkuje) a postupně do ní lijte/sypejte jednotlivé suroviny. Při tom myslete na štěstí, které vám přinese (Pozn.: tento lektvar je obecný, tj. způsobí pouze a jenom to, že vám všechno půjde od ruky, bude se vám dařit samo od sebe, nečekejte ale žádné převratné úspěchy v kariéře, lásce apod.)
Nyní smíchejte lžičku šalvějového čaje s dvěmi lžičkami medu, posypte je hřebíčkem (2 - 3 kusy), vsypte pomerančovou kůru, pak přidejte rozemletý vitamín C a meduňkový list. Nakonec přilijte kakao nebo tekutou čokoládu, v níž je už přidané sušené ovoce (sušené části ovocného čaje). Pořádně vše promíchejte a tadá - máte hotovo.
Nyní máte instanci tekutého štěstí - přidávejte s rozvahou do čaje/kafe nebo jiných nápojů (po dvou max. třech kapkách) ve chvíli, kdy máte pocit, že potřebujete trochu štěstí a pozorujte na sobě ony zázračné účinky. Doba působení je cca 1 hodina.
Z vlastní zkušenosti vím, že to funguje.
Enjoy
Sayuri ☺
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.