Č.6 a Č.7

5. prosince 2010 v 17:42 | Sayuri |  ☞Diářoidní deník
Sobota a Neděle.

Glogloglo. Nemám žádnou doktorku, takže nemám žádné prášky. Z toho vyplývá že se musím nějak vyléčit sama - a tak kloktám, smrkám, piju léčivé čaje (už mi lezou i nosem) a spím. A taky koukám na anime.
Akorát to koukání beru hrozně nesystematicky. Přečtu si vždycky nějakou recenzi, pustím si pár dílů, pak se cítím vyčerpaná, tak jdu spát, a když se vzbudím začnu nanovo s nějakým novým seriálem. Jsem nějak mimo.
Možná je to i tím, že jsem dneska nic nejedla, poněvadž táta je na víkend pryč (v Praze v divadle, ach ten se máá!) a já nemám chuť ani sílu něco z těch plesnivejch potravin, popř. konzerv vařit. No, možná to trochu přeháním, máme tu i nějaký železný zásoby a rozhodně není všechno plesnivý - ale jsem vyčerpaná, líná a nějak nemám chuť ani hlad. Možná to bude těma čajíčkama? Brr, už nemůžu chuť lípy, máty, šalvěje a bůhví čeho ani cítit. A stejně mám popraskané rty a horečku, sice přešlo bolení v krku, ale mám pro změnu rýmu...ach jo, je to vážně nějaký prokletí, nebo proč jsem každý měsíc nemocná? Možná mám AIDS nebo nějakou jinou vážnou chorobu, proto se ke mě ty nemoce vrací. Nevím sice, kde bych to vzala, ale člověk dneska nikdy neví, že...A možná, že kdybych byla fakt vážně nemocná, ani by mi to nevadilo. Pěkně bych si tu vklidu bez lékařů umřela a...no jo, zase jdou na mě morbidní myšlenky. Haha.
Glogloglo.
Sayu.

Speciální pozdravení posílám všem nemocným na celém světě: "Nechť vás nemoc neskolí, dejte jí do koulí!'' Ciao!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 5. prosince 2010 v 19:42 | Reagovat

Také piji mátu na moje bolavé, chlupaté bříško... Takže se tebou soucítím; plně! Na železné zásoby obzvláště dobrý pozor, ukrývají se tam občas i šroubky či matky (i kdyby je doma zanechal tatínek). A to není moc velká dobrota, i když to dodá jistý chřoupavý element... :-D

2 sayu | 6. prosince 2010 v 8:28 | Reagovat

[1]: To máš tedy pravdu, i když, koneckonců, kromě chřoupavého elementu by měly železné zásoby obsahovat i jistou dávku železa (Fe) (moje teorie), což by tedy mohlo organismu prospět :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.