Č.2

30. listopadu 2010 v 21:57 | Sayuri |  ☞Diářoidní deník
Úterý.
Dnešek napíšu jen ve zkratce, poněvadž jsem příšerně unavená a těším se do postýlky.
Ráno se mi (komunikačně ani jinak) příliš nepovedlo. Ve vlaku mě oslovil starý kamarád, ale seděl daleko a já neměla možnost si s ním popovídat (no, upřímně, ani jsem nechtěla...). Ve škole jsem byla zase jako pecka, skoro s nikým jsem nemluvila. Jediné dobré hodiny byly přestávky na oběd (máme 2 volné), kdy jsme se se spolužačkou učili na písemku. Stihla jsem se všechno naučit a navíc jsem si s ní i trošku popovídala - a hlavně - byla legrace!
Jenže! Pak nastalo odpolední vyučování a ona velká písemka. Při ní se mi stala hrozná věc - dopsala mi poslední půjčená propiska. Abyste chápali, my si nesmíme vytahovat žádné věci z tašky, a už vůbec nesmíme s nikým komunikovat, jinak máme za 5, takže to byl trochu problém. Na lavici jsem ale měla barevné fixíky, tak jsem to vyřešila tak, že jsem to učiteli napsala barevně (haha, doufám že má smysl pro humor :-D).
Pak jsem jela na nacvičování na maturák do jedné tělocvičny. Vůbec mi to nešlo a bylo to...no velmi trapné. Tancovali jsme se spolužáky "džajf", který vůbec neznám a ještě jsme tam dělaly nějaký pošahaný otočky - prostě hrůza. Jediný co fakt stálo za to, byla cesta vlakem domů se spolužákem. Kecali jsme celou cestu a byla opravdu psina! Je to fajn klučina :-)).
Shrnutí dneška: Nic moc. Ale mohlo to být i horší. A komunikovala jsem, sice minimálně, ale snaha byla...Tak uvidíme, jak to bude zítra.
Ale pro dnešek už pac a pusu, vaše Superdrbna.
Néé kecám.
Sayuri :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.