Č.1

29. listopadu 2010 v 21:13 | Sayuri |  ☞Diářoidní deník
Pondělí.

Jsem sice naprosto unavená a KO, ale kdybych měla dnešní den shrnout, byl to (celkem) úspěch.
Ráno jsem dokázala vstát o půl hodinky dřív, cvičila jsem (měla jsem u toho příjemnou hudbu a zapálenou svíčku), pak jsem dokonce i meditovala (hmm, zennbudhismus mi začíná něco říkat). Stihla jsem odejít z bytu včas, tak akorát abych se přebrodila přes kopy sněhu až na vlak. Pohodová cesta, teploučko, navíc jsem se stihla naučit všechnu látku! Cestou v městě B jsem si koupila mňamózní sváču a oběd, takže paráda. Ve škole jsem ale seděla hodinu dle svého starého zvyku jako pecka a čučela do blba, než jsme měli první hodinu (mívám od desíti). Stihla jsem ale zavést konverzaci s jednou spolužačkou, pak u topení s druhou (vida, komunikace, komunikace) a pak ! (já se překonávám) třetí. Dozvěděla jsem se že spolužačka a) se netěší na matiku a angličtinu, spolužačka b) byla o víkendu vystupovat a spolužačka c) mě pozvala na jeden víkend k sobě. Huhůůů. :-))
Zbytek dne šel průměrně - sem tam jsem s někým mluvila, ale žádná sláva. Slohovka z čj se mi nepovedla (njn), zato vedle mě seděl spolužák, se kterým jsem snad za celé dva roky nemluvila, dnes poprvé (jo-ó)!
Konec dne byl víc než průměrný - divokou lvici byste ve mě dámy a pánové hledali asi marně. Kromě toho mi náladu zkoušela zkazit naše (jindy skvělá) angličtinářka z USA, co se na nás - ehm- příšerně naštvala. Na počítačích jsem trochu mluvila se svojí další spolužačkou o css validátorech :-D.
Cesta ze školy byla fajn --> další dvě spolužačky a komunikace. Zázrak.
Ale pak měl vlak deset minut spoždění.
Mrzla jsem na tý vražedný kose!!
A cesta zpět byla propadák. No dobře, ten kluk co seděl přes uličku byl trochu sexy, ale...Není to dost na to, abych tu cestu zimy a kodrcání označila za příjemnou (haha, ten cikán co seděl naproti mě vůůůbec nebyl úchylnej).
Objev: 30minutová cesta za tmy, zimy a větru, rozhodně není příjemná.
Doma pohodička - teplý čaj, vitamínová bomba (abych nebyla nemocná, jakože stejně asi budu) a véča (Ve stylu: "No né, my máme uvařeno! A sakra, to jídlo je starý, z víkendu...je mi nějak blbě."). Pak měnění pylin Mumínovi (♥), čtení knížky a dopsat to sem na můj týdenní internetový deníček. Hmm...A pak...Dobrou noc, ať vás blechy štípou celou noc!

Sayu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miroslav | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 4:55 | Reagovat

very good:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.